Sportovní areál se nachází v ulici Albrechtická v Mostě. Využívat jej mohou sportovci napříč generacemi. V současné době je využíván kromě sportovců také dětmi Základních a Mateřských škol a veřejností. V areálu najdete mimo fotbalového hřiště jednu z nejmodernějších krytých tělocvičen na Mostecku.

Tělocvična se v roce 2019 kompletně zrekonstruovala.  Sportoviště se zateplilo, dostalo nový plášť na východní i západní straně, čímž se snížila energetická náročnost budovy. Objekt má nová okna opatřená automatickými uzavíratelnými roletami. Zásadními úpravami prošly i interiéry. Jsou tu zcela nové povrchy. Tělocvična je vybavena novou vzduchotechnikou a je plně klimatizovaná, což jistě sportovci ocení. Bylo nainstalováno nové umělé osvětlením na bázi LED technologií a světelná časomíra. Zázemí s občerstvením, stoly a barem tak vybízí k pořádání sportovních utkání, která se zde pořádají.

Nový kabát dostaly i šatny pro fotbalisty. Fotbalové hřiště využívají zejména fotbalové oddíly. V rámci revitalizace areálu se zde nedávno vybudovaly nové střídačky, splňující nejnovější normy. Trávník je opatřen novým moderním závlahovým systémem. V areálu se tak výrazně zvýšil komfort pro sportovce.

PROVOZNÍ DOBA
09:00 - 21:00 hod.
REZERVACE
hlavní koordinátor sportovních akcí
pí Pavla Chotěborská

KONTAKTY

CENÍK PRONÁJMU